WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Parent
sk: Nadradený

en: Name
sk: Názov

en: Total
sk: Celkom

en: Email
sk: E-mail

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Website
sk: Webová lokalita
