WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Parent
sl: starš

en: Name
sl: Ime
