WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Parent
sq: Prindi

en: Name
sq: Emri
