WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: Total
sr: Укупно

en: Email
sr: Е-мејл адреса
