WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Name
sv: Namn

en: Total
sv: Totalt

en: Email
sv: E-post

en: Display name
sv: Visningsnamn

en: Website
sv: Webbplats

en: Migrate
sv: Migrera

en: User id
sv: ID för användare
