WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Name
ta: பெயர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Display name
ta: காட்சி பெயர்

en: Migrate
ta: புலம்பெயர்ப்பு
