WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Name
te: పేరు

en: Total
te: మొత్తం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Display name
te: చూపించే పేరు
