WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Email
th: อีเมล

en: Display name
th: ชื่อที่แสดง

en: Website
th: เว็บไซต์
