WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Content
tr: İçerik

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: Parent
tr: Üst öge

en: Name
tr: İsim

en: Total
tr: Toplam

en: Email
tr: E-posta

en: Display name
tr: Gösterilen isim

en: Website
tr: Web sitesi

en: Migrate
tr: Taşı
