WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Website
ug: تور بەت

en: Excerpt
ug: ئۈزۈندە
