WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Parent
uk: Батько

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Total
uk: Всього

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Display name
uk: Назва

en: Post title
uk: Заголовок повідомлення

en: Website
uk: Веб-сайт

en: Migrate
uk: Міграція

en: Excerpt
uk: Витяг

en: File Name
uk: Назва файлу

en: Registered
uk: Зареєстрований

en: User id
uk: ID користувача

en: Post type
uk: Тип допису

en: File Path
uk: Шлях файлу

en: Mime Type
uk: Тип Mime

en: Modified Date
uk: Дата зміни

en: Term id
uk: ID терміна
