WordPress Migrate SQL (1.0.0-alpha15) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Name
ur: نام

en: Email
ur: ای میل
