WordProof (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Enable
fr: Activer

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Entity
fr: Entité

en: Entity type
fr: Type d'entité
