WordProof (1.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Enable
de: Aktivieren

en: Entity
de: Entität

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: timestamp
de: Zeitstempel

en: Show revisions
de: Revisionen anzeigen
