WordProof (1.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Enable
az: Qoşulub

en: ID
az: İD

en: Entity
az: Entiti

en: Entity type
az: Varlıq növü
