WordProof (1.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Enable
ru: Включить

en: Entity
ru: Сущность

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Show revisions
ru: Показать версии
