WordProof (1.0.0-beta4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
