WordsOnline Connector (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Language
sk: Jazyk

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Password
sk: Heslo

en: none
sk: žiadne

en: Label
sk: Označenie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Translation Management
sk: Správa prekladov
