WordsOnline Connector (1.0.13) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Language
fr: Langue

en: Search
fr: Rechercher

en: Password
fr: Mot de passe

en: none
fr: aucun(e)

en: Label
fr: Libellé

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Due Date
fr: Date d'échéance

en: Project ID
fr: Identifiant (ID) de projet

en: Project Name
fr: Nom du Projet
