WordsOnline Connector (1.0.15) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Language
bg: Език

en: Search
bg: Търси

en: Password
bg: Парола

en: none
bg: не

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: Id
bg: Номер
