WordsOnline Connector (1.0.15) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Language
sv: Språk

en: Search
sv: Sök

en: Password
sv: Lösenord

en: none
sv: ingen

en: Label
sv: Etikett

en: Update
sv: Uppdatera

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -
