WordsOnline Connector (1.0.2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Language
tr: Dil

en: Search
tr: Ara

en: Password
tr: Parola

en: none
tr: hiçbiri

en: Label
tr: Etiket

en: Update
tr: Güncelle

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -
