WordsOnline Connector (1.0.20-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Language
ru: Язык

en: Search
ru: Поиск

en: Password
ru: Пароль

en: none
ru: нет

en: Label
ru: Метка

en: Update
ru: Обновить

en: Content Type
ru: Тип материала

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Translation Management
ru: Управление переводами
