WordsOnline Connector (1.0.21-alpha15) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Language
mn: Хэл

en: Search
mn: Хайх

en: Password
mn: Нууц үг

en: none
mn: хоосон

en: Update
mn: Шинэчлэх
