WordsOnline Connector (1.0.21-alpha3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Language
am: ቋንቋ

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: none
am: ምንም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Update
am: አዘምን
