WordsOnline Connector (1.0.21-alpha5) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Language
id: Bahasa

en: Search
id: Pencarian

en: Password
id: Sandi

en: none
id: tidak ada

en: Update
id: Perbarui

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: About
id: Tentang

en: - Select -
id: - Pilih -
