WordsOnline Connector (1.0.3) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Language
ro: Limba

en: Search
ro: Căutare

en: Password
ro: Parolă

en: none
ro: nimic

en: Label
ro: Etichetă

en: Update
ro: Actualizare

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-
