WordsOnline Connector (1.0.6) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Search
eu: Bilatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: none
eu: bat ere ez

en: Label
eu: Etiketa

en: Update
eu: Eguneratu

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
