WordsOnline Connector (2.0.0-alpha4) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Username
no: Brúkaranavn

en: Password
no: Loyniorð

en: none
no: eingin

en: Update
no: Dagfør

en: About
no: Um
