WordsOnline Connector (2.0.5) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Password
ms: Kata laluan

en: none
ms: tiada

en: Update
ms: Kemas kini

en: About
ms: Perihal

en: - Select -
ms: - Pilih -
