Work time (1.0.0) - en to sl translation catalogue (47 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Action
sl: Akcija

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Sunday
sl: nedelja

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: History
sl: Zgodovina

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Year
sl: Leto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Month
sl: Mesec

en: Price
sl: Cena

en: Week
sl: Teden

en: Mon
sl: Pon

en: Tue
sl: Tor

en: Wed
sl: Sre

en: Thu
sl: Čet

en: Sat
sl: Sob

en: Sun
sl: Ned

en: Close
sl: Zapri

en: Exception
sl: Izjema

en: sort by @s
sl: uredi po @s
