Work time (1.0.2) - en to af translation catalogue (53 entries)

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Project
af: Projek

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Hourly
af: Uurliks

en: - None -
af: - Geen -

en: Name
af: Naam

en: Back
af: Terug

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: History
af: Geskiedenis

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Normal
af: Normaal

en: Price
af: Prys

en: Mon
af: Ma

en: Tue
af: Di

en: Wed
af: Wo

en: Thu
af: Do

en: Sat
af: Sa

en: Sun
af: So

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Authored on
af: Geskep op

en: Apply
af: Pas toe

en: sort by @s
af: sorteer volgens @s

en: - All -
af: - Alle -
