Work time (1.0.2) - en to bo translation catalogue (66 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Name
bo: མིང

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Year
bo: ལོ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Day
bo: ཉིན

en: Mon
bo: ཟླ

en: Tue
bo: མིག

en: Wed
bo: ལྷག

en: Thu
bo: ཕུར

en: Sat
bo: སྤེན

en: Sun
bo: ཉི

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: sort by @s
bo: @s་ལ་བསྟུན་ནས་སྒྲིག

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Choose a file
bo: ཡིག་ཆ་ཞིག་གདམ་པ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Type filter
bo: རིགས་ཚགས་རྒྱག་བྱེད
