Work time (1.0.2) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Title
br: Titl

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: View
br: Gwel

en: Node
br: Skoulm

en: Filter
br: Sil

en: Undefined
br: Didermenet
