Work time (1.0.2) - en to bs translation catalogue (45 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Project
bs: Projekt

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: Time
bs: Vrijeme

en: View
bs: Pregled

en: History
bs: Istorija

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Year
bs: Godina

en: Location
bs: Lokacija

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Normal
bs: Normalno

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Mon
bs: Pon

en: Thu
bs: Čet

en: Sun
bs: Ned

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Apply
bs: Primjeni

en: sort by @s
bs: sortiraj po @s
