Work time (1.0.2) - en to ca translation catalogue (79 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Language
ca: Llengua

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Project
ca: Projecte

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Hourly
ca: Cada hora

en: - None -
ca: - Cap -

en: Break
ca: Interromp

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: History
ca: Història

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Year
ca: Any

en: Off
ca: Inactiu

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Month
ca: Mes

en: Price
ca: Preu

en: Filter by
ca: Filtra per

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Mon
ca: dl.

en: Tue
ca: dt.

en: Wed
ca: dc.

en: Thu
ca: dj.

en: Sat
ca: ds.

en: Sun
ca: dg.

en: Configuration
ca: Configuració

en: Close
ca: Tanca

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Undefined
ca: Sense definir

en: Accept
ca: Accepta

en: Empty
ca: Buit

en: Apply
ca: Aplica

en: Distance
ca: Distància

en: Rate
ca: Impost

en: sort by @s
ca: ordena per @s

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Total price
ca: Preu total

en: - All -
ca: - Tot -

en: Field label
ca: Etiqueta del camp

en: Group by
ca: Agrupa per

en: Choose a file
ca: Escolliu un fitxer

en: Wrapper class
ca: Classe del contenidor

en: Entity id
ca: Id de l'entitat

en: Reference type
ca: Tipus de referència
