Work time (1.0.2) - en to dz translation catalogue (38 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Mon
dz: མིག

en: Tue
dz: ལྷག

en: Wed
dz: ཕུར།

en: Thu
dz: པ།

en: Sat
dz: ཉིམ།

en: Sun
dz: ཟླ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: sort by @s
dz: @sགིས་དབྱེ་སེལ་འབད་ཡོད་མི།
