Work time (1.0.2) - en to el translation catalogue (82 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Action
el: Ενέργεια

en: On
el: Ανοικτό

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Hourly
el: Ωριαία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Name
el: Όνομα

en: Back
el: Πίσω

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: Time
el: Ώρα

en: View
el: Προβολή

en: History
el: Ιστορικό

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: Year
el: Έτος

en: Off
el: Κλειστό

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Normal
el: Κανονικό

en: Month
el: Μήνας

en: Price
el: Tιμή

en: Desc
el: Φθί

en: Filter by
el: Φιλτράρισμα κατά

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: Mon
el: Δευ

en: Tue
el: Τρί

en: Wed
el: Τετ

en: Thu
el: Πέμ

en: Sat
el: Σάβ

en: Sun
el: Κυρ

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Undefined
el: Απροσδιόριστο

en: Empty
el: Κενό

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Rate
el: Συντελεστής

en: sort by @s
el: ταξινόμηση κατά @s

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Hong Kong Dollar
el: Δολλάριο Χονγκ Κονγκ

en: New Zealand Dollar
el: Δολλάριο Νέας Ζηλανδίας

en: Singapore Dollar
el: Δολλάριο Σιγκαπούρης

en: Started
el: Ξεκίνησε

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: User id
el: Id χρήστη

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Kilometers
el: Χιλιόμετρα

en: Total price
el: Τελική τιμή

en: - All -
el: - Όλα -

en: Choose a file
el: Επιλέξτε αρχείο

en: United States Dollar
el: Δολλάριο Η.Π.Α.

en: Asc
el: Αύξ

en: Reference type
el: Τύπος αναφοράς
