Work time (1.0.2) - en to es translation catalogue (98 entries)

en: Title
es: Título

en: Next
es: Siguiente

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Content
es: Contenido

en: Group
es: Grupo

en: Type
es: Tipo

en: Author
es: Autor

en: List
es: Listado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: Language
es: Idioma

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Action
es: Acción

en: On
es: Activado

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Project
es: Proyecto

en: Edit
es: Editar

en: Date
es: Fecha

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Hourly
es: Cada hora

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Break
es: Interrumpir

en: Name
es: Nombre

en: Back
es: Atrás

en: Label
es: Etiqueta

en: Preview
es: Vista previa

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: High
es: Alto

en: Low
es: Bajo

en: Time
es: Hora

en: View
es: Ver

en: History
es: Historial

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Node
es: Nodo

en: All
es: Todo(s)

en: Year
es: Año

en: Off
es: Desactivado

en: Filter
es: Filtro

en: Location
es: Ubicación

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Month
es: Mes

en: Price
es: Precio

en: Filter by
es: Filtrar por

en: Week
es: Semana

en: Day
es: Día

en: Mon
es: Lun

en: Tue
es: Mar

en: Wed
es: Mié

en: Thu
es: Jue

en: Sat
es: Sáb

en: Sun
es: Dom

en: Configuration
es: Configuración

en: Close
es: Cerrar

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Undefined
es: Sin definir

en: Stop
es: Detener

en: Accept
es: Aceptar

en: Project name
es: Nombre del Proyecto

en: Empty
es: Vacío

en: Apply
es: Aplicar

en: Distance
es: Distancia

en: Rate
es: Votar

en: Miles
es: Millas

en: Timeline
es: Línea de tiempo

en: sort by @s
es: ordenar por @s

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Hong Kong Dollar
es: Dólar de Hong Kong

en: New Zealand Dollar
es: Dólar neozelandés

en: Singapore Dollar
es: Dólar de Singapur

en: Started
es: Empezado

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Time end
es: Tiempo final

en: User id
es: Id de usuario

en: Bundle
es: Paquete

en: Kilometers
es: Kilómetros

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.

en: Total price
es: Precio total

en: Meters
es: Metros

en: - All -
es: - Todo -

en: Field label
es: Etiqueta de campo

en: Group by
es: Agrupar por

en: Attendance
es: Asistencia

en: Date filter
es: Filtro de fecha

en: Choose a file
es: Elija un archivo

en: Belize Dollar
es: Dólar de Belice

en: Czech Republic Koruna
es: Corona de la República Checa

en: Gibraltar Pound
es: Libra de Gibraltar

en: United States Dollar
es: Dólar Estadounidense

en: Wrapper class
es: Clase del envoltorio

en: Entity id
es: id de entidad

en: Reference type
es: Tipo de referencia
