Work time (1.0.2) - en to et translation catalogue (79 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Language
et: Keel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Project
et: Projekt

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: History
et: Ajalugu

en: Total
et: Kokku

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: All
et: Kõik

en: Year
et: Aasta

en: Off
et: Väljas

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Normal
et: Tavaline

en: Month
et: Kuu

en: Price
et: Hind

en: Desc
et: Kahanev

en: Filter by
et: Filtreeri

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Mon
et: E

en: Tue
et: T

en: Wed
et: K

en: Thu
et: N

en: Sat
et: L

en: Sun
et: P

en: Configuration
et: Seadistus

en: Close
et: Sulge

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Undefined
et: Defineerimata

en: Empty
et: Tühi

en: Apply
et: Rakenda

en: Rate
et: Määr

en: Timeline
et: Ajajoon

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: - Select -
et: - Vali -

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Total price
et: Hind kokku

en: - All -
et: - Kõik -

en: Group by
et: Grupeerimine

en: Office hours
et: Lahtiolekuaeg

en: Choose a file
et: Vali fail

en: Asc
et: Kasvav

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass

en: Reference type
et: Viite tüüp
