Work time (1.0.2) - en to ga translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: History
ga: Stair

en: Total
ga: Iomlán

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Price
ga: Praghas

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
