Work time (1.0.2) - en to he translation catalogue (76 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Next
he: הבא

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Language
he: שפה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: On
he: פעיל

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Project
he: פרוייקט

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Name
he: שם

en: Back
he: אחורה

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: Time
he: זמן

en: View
he: צפיה

en: History
he: היסטוריה

en: Total
he: סך הכל

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Year
he: שנה

en: Off
he: כבוי

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Normal
he: נורמלי

en: Month
he: חודש

en: Price
he: מחיר

en: Desc
he: יורד

en: Filter by
he: סינון לפי

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Mon
he: ב'

en: Tue
he: ג'

en: Wed
he: ד'

en: Thu
he: ה

en: Sat
he: ש'

en: Sun
he: א'

en: Configuration
he: הגדרות

en: Close
he: סגירה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: Empty
he: ריק

en: Apply
he: החל

en: Rate
he: דרג

en: sort by @s
he: מיון לפי @s

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: - All -
he: - הכל -

en: Total time
he: סה"כ

en: Choose a file
he: בחירת קובץ

en: Asc
he: סדר עולה

en: Reference type
he: סוג רפרנס
