Work time (1.0.2) - en to ka translation catalogue (48 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Time
ka: დრო

en: History
ka: ისტორია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Year
ka: წელი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Month
ka: თვე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Filter by
ka: გაფილტვრა

en: Day
ka: დღე

en: Mon
ka: ორშ

en: Tue
ka: სამშ

en: Wed
ka: ოთხ

en: Thu
ka: ხუთ

en: Sat
ka: შაბ

en: Sun
ka: კვი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Empty
ka: ცარიელი

en: - All -
ka: - ყველა -
