Work time (1.0.2) - en to kk translation catalogue (46 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: History
kk: Тарих

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Mon
kk: Дс

en: Tue
kk: Сс

en: Wed
kk: Ср

en: Thu
kk: Бс

en: Sat
kk: Сн

en: Sun
kk: Жк

en: Authored on
kk: Уақыты

en: sort by @s
kk: @s бойынша сұрыпта
