Work time (1.0.2) - en to km translation catalogue (55 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Time
km: ពេលវេលា

en: View
km: មើល

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Mon
km: ច

en: Tue
km: អ

en: Wed
km: ព

en: Thu
km: ព្រ

en: Sat
km: ស

en: Sun
km: អា

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Close
km: បិទ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Empty
km: ទទេ

en: sort by @s
km: តម្រៀប​តាម @s

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Choose a file
km: ជ្រើស​ឯកសារ
