Work time (1.0.2) - en to ku translation catalogue (55 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Language
ku: زمان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Action
ku: کردار

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Project
ku: پرۆژە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: History
ku: مێژوو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Year
ku: ساڵ

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Mon
ku: دش

en: Tue
ku: سش

en: Wed
ku: چش

en: Thu
ku: پش

en: Sat
ku: شە

en: Sun
ku: یش

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: sort by @s
ku: ڕێکخراو به‌ @s

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Choose a file
ku: پەڕگەیەک هەڵبژێرە
