Work time (1.0.2) - en to mn translation catalogue (44 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: History
mn: Түүх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Year
mn: Жил

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: Thu
mn: Пүрэв

en: Sat
mn: Бямба

en: Sun
mn: Ням

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Empty
mn: Хоосон
