Work time (1.0.2) - en to ne translation catalogue (55 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: History
ne: इतिहास

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Year
ne: वर्ष

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Normal
ne: साधारण

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Mon
ne: सोमबार

en: Tue
ne: मंगलबार

en: Wed
ne: बुधबार

en: Thu
ne: विहीबार

en: Sat
ne: सनिबार

en: Sun
ne: आईतबार

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Undefined
ne: अपरिभाषित

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Bundle
ne: पोका

en: Add one more
ne: एउटा थप्नुहोस्
