Work time (1.0.2) - en to pa translation catalogue (27 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: High
pa: ਉੱਚ

en: Low
pa: ਘੱਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: All
pa: ਸਭ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ
