Work time (1.0.2) - en to ps translation catalogue (50 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Action
ps: چار

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: Time
ps: وخت

en: View
ps: ليد

en: History
ps: تاريخ

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Year
ps: کال

en: Filter
ps: چاڼ

en: Month
ps: میاشت

en: Filter by
ps: چاڼ پر

en: Day
ps: ورځ

en: Mon
ps: دوشنبه

en: Tue
ps: سه شنبه

en: Wed
ps: چهارشنبه

en: Thu
ps: پنجشنبه

en: Sat
ps: شنبه

en: Sun
ps: یکشنبه

en: Configuration
ps: سازول

en: Close
ps: تړل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Empty
ps: تش

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -
